Lednica....

Trudno pisać dziś o czymś innym, niż o spotkaniu młodych na Lednicy. Tak na miarę możliwości, co roku, w jakiś sposób, włączaliśmy się w to spotkanie, jako Fundacja SMS Z NIEBA. Tegoroczna Lednica nie jest „łatwym spotkaniem”, bo przecież online. To właśnie na polach lednickich tysiące młodych ludzi spowiadało się podczas tego dnia i wracało do Boga... Pamiętam takie momenty, gdy w Mobilnym konfesjonale chroniliśmy się w kilkanaście osób przed deszczem... Teraz ten Mobilny konfesjonał mimo, że pola są puste - stoi na Lednicy... Jest od tygodnia znakiem wdzięczności za zbiórkę, którą prowadziła młodzież (https://zanurzeniwmilosci.pl/aktualnosci/83-kolejne-2-respiratory). 
Tym razem możliwości spowiedzi nie będzie... Był też biały namiot nieustannej adoracji. Wzruszało mnie to, jak setki młodych ludzi adorowały Jezusa, bo przecież to niecodzienny widok w kościele. Bardzo mnie to cieszy, że w tym roku - przez zbiórkę na respiratory - mogliśmy także włączyć się w to wielkie dzieło, jakim jest Lednica.
Ks. Rafał Jarosiewicz 
I Ekipa ZWM 

Organizator

Fundacja SMS z Nieba

ul. Bolesława Chrobrego 7
75 - 063 Koszalin

 

Biuro projektu ZWM

 

  • Joanna Mrozik
    biuro fundacji
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • Leszek Tarasewicz
    IT
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłaty na respiratory

konto do wpłat:
38 1090 1711 0000 0001 4276 4188
tytuł wpłaty:
Darowizna na RESPIRATORY
odbiorca:

Fundacja SMS z Nieba
ul. Chrobrego 7
75-063 Koszalin

 

Przelewy zagraniczne:

SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL 38 1090 1711 0000 0001 4276 4188