9 kolejnych respiratorów! Tak! to mega wspaniała wiadomość, która pragnę oznajmić światu!!!

Jedna z zamożniejszych rodzin z Siedlec miała tak mocne doświadczenie Pana Boga, że wynikiem tego jest ich dar materialny na 9 kolejnych respiratorów! 
 
Chociaż jako darczyńcy określili 3 szpitale - którym chcieliby anonimowo przekazać po jednym z respiratorów (będziemy informować na stronie jakie to szpitale i gdzie) - pozostałe 6 przeznaczymy jako www.zanurzeniwMilosci.pl dla placówek wcześniej zgłaszających się do nas jako Fundacja SMS Z NIEBA prosząc o wsparcie! 
 
 
PRZYPOMINAM WCZORAJSZĄ CUDOWNĄ WIEŚĆ ZBIERAJĄC Z MŁODYMI:
News wczoraj  z g. 9.37 ----------------------------------
Decyzja przedłużenia zbiórki przynosi owoce! Biznesmen, reprezentujący jedną z Fundacji (podjęliśmy z Nią większą współpracę - jej nazwa i jaka to będzie współpraca podamy w tygodniu) - poruszył moje serce! Widząc jak młodzież zbiera na respirator postanowił, że Jego Fundacja na koniec obecnego tygodnia - przekaże tyle samo pieniędzy ile jeszcze przez ten tydzień wpłaci młodzież!
 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
i Ekipa ZWM
 
Ps. Rano - godzinę z samej radości (zanim zacząłem brewiarz), leżałem i uwielbiałem Jezusa! Choć nie mam błogosławieństwa na czytanie komentarzy - proponuje: ucieszcie się z nami! W komentarzach uwielbijcie Pana!

Organizator

Fundacja SMS z Nieba

ul. Bolesława Chrobrego 7
75 - 063 Koszalin

 

Biuro projektu ZWM

 

  • Joanna Mrozik
    biuro fundacji
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • Leszek Tarasewicz
    IT
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłaty na respiratory

konto do wpłat:
38 1090 1711 0000 0001 4276 4188
tytuł wpłaty:
Darowizna na RESPIRATORY
odbiorca:

Fundacja SMS z Nieba
ul. Chrobrego 7
75-063 Koszalin

 

Przelewy zagraniczne:

SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL 38 1090 1711 0000 0001 4276 4188