Aż trudno w to uwierzyć, ale tak!

23 respiratory - w tym 7 bez zbiórki, 
zebrane: 1 mln 680 078 zł,  
tylko ponad 2 tygodnie!, 
100% na respiratory! 
 
Aż trudno uwierzyć, ale tak! A do tego - większość zbiórek już została przekazana do szpitali! Dziękujemy za mega zaufanie i bycie razem! Tak! Jesteście wspaniali i prawdziwie Zanurzeni w Miłości! 
Teraz, na czas świąt, nie będziemy robić kampanii, bo pierwsze jest pierwsze! A pierwsze to czas Paschy, ucieszenia się, tym że Pan Jezus nadaje sens wszystkiemu! Zwycięża zło! 
Natomiast, choć zbiórka na 17 respirator rozpocznie się oficjalnie 15 kwietnia, tj. po najważniejszych świętach Kościoła Katolickiego - raz dziennie (przez te najbliższe dni), po apelu jasnogórskim, około symbolicznej godziny 21.37 będziemy komentować ten czas i publikować Wasze wpłaty bez zbiórki. 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
Ps. Focie - mój dom po 2 tygodniach pracy 24/7 i jeden z wielu kościołów nieustannie otwartych w Koszalinie z możliwością adoracji. Dziś rocznica Inicjatywy Adoptuj Biskupa. Może Pan Jezus powołuje Cię do tej wyjątkowej modlitwy? 
Ja zamiast życzeń wolałbym, aby ktoś się przyłączył do niej: https://duchoweadopcje.pl/duchowa-adopcja-biskupaOczywiście, wobec propozycji w tekście „Adopcji Biskupów” z tamtego roku, respektujemy wszystkie obecne wytyczne episkopatu.