....przemoc rodzi przemoc...

Jesteśmy w dość trudnej sytuacji, jako chrześcijanie - katolicy, wobec niszczenia i wyśmiewania przez aktywistów LGBT znaków dla nas ważnych i świętych. Dlaczego? Ponieważ, aż ciśnie się odpowiedzieć tym samym! Można przecież wyszydzić w przemyślny sposób, chociażby pseudo - tęczowa flagę (tak, jak na załączonym obrazku). Można, ale przed tym przestrzegam! Dlatego to przekreśliłem. Bo wg mnie nie trafi to do nikogo, jako znak bólu i sprzeciwu wobec nieuszanowania katolików i braku tolerancji do wartości dla nas ważnych, a wywoła jeszcze większą burzę!
Czy zatem katolik może przechodzić wobec tego biernie, nie reagując? Napewno nie! Trzeba szukać formy odpowiedzi „nie z tego świata”. Ludzkie rozwiązania wydają się być zbyt małe. Mamy, w umiejętny sposób, zanieść przesłanie Dobrej Nowiny o miłości Pana Boga, który chce także zwolenników tej ideologii zaprowadzić do nieba. Jezus umarł za każdego!
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
i ekipa ZWM

Organizator

Fundacja SMS z Nieba

ul. Bolesława Chrobrego 7
75 - 063 Koszalin

 

Biuro projektu ZWM

 

  • Joanna Mrozik
    biuro fundacji
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • Leszek Tarasewicz
    IT
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłaty na respiratory

konto do wpłat:
38 1090 1711 0000 0001 4276 4188
tytuł wpłaty:
Darowizna na RESPIRATORY
odbiorca:

Fundacja SMS z Nieba
ul. Chrobrego 7
75-063 Koszalin

 

Przelewy zagraniczne:

SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL 38 1090 1711 0000 0001 4276 4188