Moje podziękowanie za to dziś to maleńki znak miłości...

Poprosiłem firmę reklamową, posiadającą wielkie wolne nośniki na autostradach, o gratisową reklamę, w ramach podziękowania za zbiórkę na respiratory w inicjatywie „Zanurzeni w Miłości”. Zaproponowałem, aby mogli napisać, że to dzięki nim to podziękowanie dotrze do setek tysięcy osób, za miliony złożone przez tylu darczyńców!
Przekazałem też info, że jako organizatorzy akcji nic nie zostawiliśmy sobie, ponieważ 100% poszło na 42 respiratory... Myślałem, że wielkie firmy będą zainteresowane zrobieniem czegoś z serca... Niestety nie... Billboardy będą stały wolne, a podziękowania na nich nie będzie... chyba, że jakiś dyrektor „tych nośników” przeczyta to i zmieni zdanie...
Moje podziękowanie za to dziś to maleńki znak miłości: oddana honorowo krew w podziękowaniu za Was! Tak, w podziękowaniu za inicjatywę „Zanurzeni w Miłości”.
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
i ekipa ZWM
Ps. Wakacje, rekolekcje, wyjazdy - chcesz zrobić to samo? Oddaj krew tam, gdzie jesteś i wstaw na fb, że to także Twoje podziękowanie... #dlaZanurzeniwMiłości

Organizator

Fundacja SMS z Nieba

ul. Bolesława Chrobrego 7
75 - 063 Koszalin

 

Biuro projektu ZWM

 

  • Joanna Mrozik
    biuro fundacji
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • Leszek Tarasewicz
    IT
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłaty na respiratory

konto do wpłat:
38 1090 1711 0000 0001 4276 4188
tytuł wpłaty:
Darowizna na RESPIRATORY
odbiorca:

Fundacja SMS z Nieba
ul. Chrobrego 7
75-063 Koszalin

 

Przelewy zagraniczne:

SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL 38 1090 1711 0000 0001 4276 4188