Aktualności

Kolejny audiobook

Z radością przekazujemy Wam kolejną płytę w formie audiobooka dotyczącą sakramentu pokuty i pojednania. Wielu spośród Was oczekiwało, że materiał, który był dodatkiem do wielu czasopism i gazet w końcu zostanie "wpuszczony" do sieci. Cieszymy się, że możemy się nim z Wami podzielić.

https://www.zanurzeniwmilosci.pl/audiobooki

Ks. Rafał Jarosiewicz & ekipa Zanurzeni w Miłości

Przypomnienie o inicjatywie M.P.W.

Jeden z Mobilnych Konfesjonałów (najstarszy - 25 letni bus) jest obecnie także "Mobilnym Pomnikiem Wdzięczności" - (M.P.W.). 

Przez ustawienie "Mobilnego Pomnika Wdzięczności" symbolicznie dziękujemy, jako Fundacja SMS z Nieba, wraz z Caritas współpracującymi przy inicjatywie, za wspólną zbiórkę na sprzęt do szpitali. Zakupiliśmy 46 respiratorów.

Postawiony i widoczny w danej miejscowości pojazd (jeśli nie pełni w danej chwili funkcji konfesjonału) ma przypomnieć każdemu, kto zaangażował się w inicjatywę "Zanurzeni w Miłości", że razem mogliśmy zrobić tak wiele dla jego miasta lub miasteczka.

To 25-letnie auto służy ciagle, jako Mobilny Konfesjonał. Jednak obecnie jest także "Mobilnym pomnikiem wdzięczności", który pojawia się w miastach, gdzie trafiły respiratory w ramach Inicjatywy "Zanurzeni w Miłości". 

Nasze kanały na youtube

Kochani, jeden z projektów prowadzonych przez fundację na youtubie, który codziennie, od poniedziałku do piątku, z rozważaniem Słowa prowadzi nasz kolega Krzysztof Waszczuk zmienia nazwę z kochaj.my na SMS Z NIEBA TV.

Natomiast dawny kanał SMS Z NIEBA TV zostanie prywatnym kanałem ks. Rafała Jarosiewicza, na którym będą publikowane filmiki niekoniecznie związane z działalnością fundacji. 

Zachęcamy do subskrybcji obu kanałów: 

https://www.youtube.com/channel/UClCXZADhwqdY9jFly2m86sQ

https://www.youtube.com/channel/UC-XGqTysWBTFE9G9S1iWCRg 

Joanna Mrozik

Kilka słów o respiratorach podczas audycji w Radio Poznań

Tam, gdzie jest to możliwe staramy się, jako fundacja SMS Z NIEBA, ukazywać jedną z wielu naszych inicjatyw, jaką jest akcja „Zanurzeni w miłości”.

Choć audycja nie dotyczyła dokładnie respiratorów, to trudno nie wspomnieć lokalnej społeczności, do której emitowany jest sygnał radiowy, o tysiącach otwartych serc.

Całość audycji w Radio Poznań możesz odsłuchać pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=kHoWUuaM06k

ks. Rafał Jarosiewicz

Porcja świeżych informacji

Kochani

W związku z zakupem przez fundację kolejnych respiratorów transportowych, przygotowujemy umowy oraz sprzęt do przekazania dla sześciu kolejnych szpitali.

Pomimo, że na razie przekazaliśmy 40 respiratorów, informujemy Was o tych zakupionych sześciu, a jeszcze nieprzekazanych.

ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa ZwM

Kolejne pięć respiratorów

W ramach inicjatywy „Zanurzeni w miłości”, w której kupowaliśmy respiratory do polskich szpitali, prawie wszystkie placówki już się z nami rozliczyły, zakupując sprzęt medyczny do ratowania ludzi. Zostały też zwrócone „końcówki” z dokonanych zakupów, np. gdy respirator kosztował 97 tys. zł, szpital zwrócił nam na konto 7 tys. zł.

W związku z naszą obietnicą, że 100% zgromadzonych pieniędzy przekażemy na respiratory, zakupiliśmy kolejnych 5 respiratorów transportowych, które przekażemy do kolejnych pięciu miejscowości. Jakie to miejscowości – poinformujemy, gdy podpiszemy umowy. 

ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa ZwM

Respirator do wzięcia

Kochani, jeden z dyrektorów szpitala zrezygnował z respiratora transportowego, informując nas, że ma tych respiratorów wystarczającą ilość. Uprzejmie informujemy, że mamy do przekazania taki respirator potrzebującej placówce, która byłaby zainteresowana. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Prosimy o udostepnienie tej widomości

Rafał Jarosiewicz i ekipa ZWM 

Choć boli mnie serce z tego powodu, to... Wstrzymujemy inicjatywę „Banner z prośbą”.

Wiem, że to co dzisiaj napiszę może być odebrane, jako wycofanie się z naszej troski o życie nienarodzonych. I na pewno będą tacy, którzy takie intencje mi przypiszą. Otóż, już na początku chcę powiedzieć, że nie z takimi intencjami piszę ten artykuł. Moja postawa co do ochrony życia się nie zmienia. Jestem od zawsze za tym by chronić życie: „od poczęcia do naturalnej śmierci”. Jednak inicjatywa, którą prowadziliśmy przez wiele miesięcy miała m.in. na celu informowanie o cierpieniu kobiet po dokonaniu aborcji. Oczywiście, nie pozwolono nam w tym czasie wynajmować miejsc pod banery na autostradach i w dużych miastach, dlatego też zaczęliśmy, przez kolejne tygodnie, rozwieszać (za pozwoleniem, u prywatnych właścicieli) na płotach, przy drogach, w dziesiątkach miejsc w całej Polsce.

Informujac, przestrzegając, prosząc. Banery wisiały do wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Do tego momentu nikomu nie przeszkadzały. Po czwartku 22.10.2020 - większość została zniszczona.... (pisałem o tym). Czy mamy teraz zawieszać nowe? Czy to będzie ewangeliczne? Czy nie będziemy promować w ten sposób do anty-Jezusowego podejścia siłowego?

Moje rozeznanie jest proste: Każdy taki baner powoduje na dziś eskalację złości i nienawiści. Jeżeli ludzie mają zrozumieć treść, którą przez tyle miesięcy próbowaliśmy przekazać - nie możemy robić tego siłą. Nie tego uczy Ewangelia... Czy dziś to cierpienie osób, za którymi się ujmowaliśmy jest inne? Oczywiście, że nie. Jednak banery, które zawieszamy, w obecnej sytuacji doprowadzają do dodatkowej agresji i nienawiści, a tym samym niezrozumienia dlaczego tę inicjatywę w ogóle prowadziliśmy.
Myśląc po ludzku, to oznacza to krok w tył.
Tak, porównuję ten krok do obmycia nóg uczniów przez Jezusa. Po ludzku należałoby nie pozwolić obmyć sobie stóp Jezusowi...
Kto może pojąć - niech pojmuje...

Jako odpowiedzialny za inicjatywę - zawieszam akcję na czas nieokreślony.

Ks. Rafał JarosiewiczPs. W komentarzach proszę tylko o dobre inicjatywy, które pokazują jak niesiesz innym dziś Jezusa...

Narzucanie Ewangelii siłą - zawsze przynosiło odwrotny efekt...

Polecam natomiast: https://www.facebook.com/100010482880975/posts/1265824097110341/?d=n  

Dołącz do modlitwy za życiem! Zaproś innych!

Przepraszamy, ale wkurza nas to, kiedy ludzie Kościoła mówią:

- jestem za życiem, ale... trzeba zapewnić byt matce! To jasne, że trzeba.

- jestem za życiem, ale... to niedobry moment, aby zajmować się tą sprawą! Każdy będzie niedobry!

- jestem za życiem, ale... to matka ma wybór, czy urodzi, czy nie!

- jestem za życiem, ale to ci, co osądzają na tym się nie znają!

- jestem za życiem, ale... Tak! „Ale” to najbardziej lubiane dziś i powtarzane przy każdym podjęciu trudu wypełniania Ewangelii słowo diabła!

Takie „ale” można mnożyć i tak powstaje litania śmierci...

O zabijaniu człowieka się nie dyskutuje!

Pewnie przez niektórych będziemy nazwani fundamentalistami, jeszcze przez innych ludźmi nieodpowiedzialnymi...

Ewangelia ma smak i On nie zgadza się ze smakiem tego świata.

Nie zabijaj!

To wołanie Boga, które nie zostanie zagłuszone najgłośniejszym krzykiem na ulicach, ani najbardziej dramatycznymi wpisami na Facebooku i stronach internetowych, a nawet najmądrzejszymi argumentami przedstawianymi przez największe stacje telewizyjne czy światowe autorytety.

Dlaczego świadectwo życia Jana Pawła II dziś jest tak podważane? Dlaczego już w czasie, gdy żył nie dostał nagrody Nobla? Bo był za życiem i mówił jasno, że cywilizacja, która zabija własne dzieci jest cywilizacją śmierci!

Nie chcemy zostawać tylko na pobożnych opowieściach i dlatego organizujemy jako katolicy ogólnopolską modlitwę. Modlitwę w miejscu, w którym mieszkasz! Nie możemy wyjść na ulice, bo szanujemy prawo, szanujemy ludzkie życie i dlatego proponujemy, by modlić się w tym samym czasie, ale w różnych miejscach.

Data:

28.10.2020 w św. Judy Tadeusza

Intencja:

Za Sędziów Trybunału którzy orzekli ze aborcja eugeniczna jest niezgodna z konstytucją Rzeczypospolitej z 1997 roku, oraz wszystkich posłów którzy podpisali się pod wnioskiem do Trybunału Konstytucyjnego i za wszystkich obrońców życia, którzy wiele lat pracowali, by do takiej zmiany mogło dojść, i którzy jej obecnie bronią (Oni dziś wszyscy potrzebują naszego wsparcia), a także za uczestników marszów przeciw życiu.

Jak to zrobić:
Pomódl się:

O 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego
Albo
O 21.37 odmów Różaniec

Albo i jedno i drugie. To nie wymaga wiele wysiłku. A modlitwa ma moc zmieniania świata.

Przynajmniej na ten jeden dzień prosimy też o zmianę nakładki na Facebooku (jest w przygotowaniu) i wrzucanie zdjęć, symboli Waszej modlitwy, zamieszczania hashtagów #ModlitwaZaZyciem

Tomasz P. Terlikowski


Ks. Rafał Jarosiewicz

28.10.2020
Transmisja modlitwy na Facebook:
Ksiadz Rafał Jarosiewicz https://www.facebook.com/jarosiewicza 
Oraz You Tube: SMS z Nieba TV https://www.youtube.com/channel/UC-XGqTysWBTFE9G9S1iWCRg/featured 

Jeśli chcesz nam pomóc, jeśli chcesz włączyć się w tę akcję podaj ten post dalej, umieść go u siebie, napisz coś od siebie, zachęć innych. Bardzo prosimy kapłanów, siostry zakonne, ruchy i wspólnoty o pomoc. Modlitwa zmienia Polskę, zmienia świat, zmienia serca.

Inicjatywa z błogosławieństwem
Ks. Bp Edwarda Dajczaka

Ps. 
W komentarzach dzielimy się dobrymi świadectwami 
Inne zostaną usunięte

Jak zamówić "Banner z prośbą"?

Kochani, już można zamawiać „Banery z prośbą”!
 
Koszt jednego banera (2 m na metr), z przygotowaniem przesyłki, to 60 zł brutto + 15 zł przesyłka.
Zamówienia prosimy składać na adres mailowy Fundacji
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu na koncie opłaty 75 zł
Numer konta: PKO 51 1020 2791 0000 7402 0210 3315
 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
I Ekipa BZP

Podziękowania Dla Fundacji SMS Z Nieba cd.

Kochani, wczoraj odebraliśmy w Filharmonii koszalińskiej podziękowanie za pracę podjętą na rzecz ratowania ludzi podczas pandemii. To jest Wasza nagroda, choć wierzę, że Bóg każdy ten dobry czyn zapisał swojej księdze życia. Bo wiara bez uczynków martwa jest.

ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa ZwM

Podziękowania dla Fundacji SMS z Nieba

Kochani "Zanurzeni w Miłości", dziś - 07 października 2020 r. - w Filharmonii Koszalińskiej odebraliśmy podziękowania za naszą pracę podczas pandemii.

Więcej o tym wydarzeniu i zdjęcia z gali w jutrzejszym newsie. 

ks. Rafał Jarosiewicz i Ekipa ZWM 

Kochani, w ostatnich dniach podpisaliśmy dwie umowy...

Kochani, w ostatnich dniach podpisaliśmy dwie umowy wynajmu pomieszczeń na biblioteki. Czeka nas żmudne katalogowanie tysięcy książek. Cieszymy się z tych bibliotek, ponieważ z góry określona intencja czytania książek została w tych bibliotekach określona, jako znak miłości do naszych najbliższych, których już między nami nie ma (tu: https://www.facebook.com/1723597734592478/videos/826703077825255/?vh=e&extid=FBmxiX3MlFHsNIZx - idea bibliotek „d.z.”).
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
I Ekipa ZWM
Ps. Cierpliwości, jeśli chodzi o dystrybucje „Banneru z prośbą” (https://www.facebook.com/100010482880975/posts/1223404251352326/?extid=1fupxemWFFTg0r5x&d=n)

Zapraszamy do odsłuchania konferencji

Wszystkich, którzy chcieliby odsłuchać rekolekcje, w ramach Renowacji Misji w Środzie Śląskiej zapraszamy: https://www.youtube.com/channel/UC9C_R1MXHEsayPsZiHxlLLg 

Zapraszamy

Zapraszamy do Sokołowa Podlaskiego już w ten piątek!

Dziś 15-sty dzień miesiąca ...

Dziś 15 -sty dzień miesiąca ... Staramy się, aby w ten dzień podziękować za każdy dar!

Na funkcjonowanie Fundacji SMS z Nieba w sierpniu 2020 wpłynęło na konto (51 1020 2791 0000 7402 0210 3315) dokładnie:
3 tys 654 zł 90 gr
Z datków m.in. pokrywamy realizowane projekty.

Brakującą resztę na projekty pozyskujemy ze zbiórek na parafiach - dziękujemy księżom za zaproszenia! Przypominam, że zarząd fundacji od początku jej istnienia nie pobiera wynagrodzenia za pracę.

Ksiądz Rafał Jarosiewicz


I ekipa ZWM

„Banner z prośbą”

„Banner z prośbą”
Kochani, od kilku miesięcy szukaliśmy dużego nośnika reklamowego na autostradzie, aby opublikować ten banner. Niestety wszystkie firmy, do których dotarliśmy odmówiły wynajmu nośnika pod tą treść. Nie chcę komentować, jakich argumentów używano, ale nie czekając dłużej - puszczamy to przez media społecznościowe. Jeśli możecie, to udostępnijcie dalej.

Ksiądz Rafał Jarosiewicz


I ekipa ZWM

Ps. Jeśli komuś zależy, aby przeciwdziałać cierpieniu, jakie wynika z aborcji - niech śle przesłanie tej prośby dalej! Niech ten banner łączy ludzi, aby dbać o poczęte życie i otoczyć je troską, a mamy opieką! 

 

Kochane KOBIETY z Białej Podlaskiej i okolic ?

Kochane KOBIETY z Białej Podlaskiej i okolic ?
Specjalnie dla WAS ruszamy w Białej Podlaskiej, w ramach Akademii Rozwoju Talentów, z wyjątkowymi i niesamowitymi zajęciami dla kobiet: FORMACJA KOBIET: EZER KENEGDO
Od lat w wielu miastach Polski, i nie tylko, kobiety uczestniczą w tych zajęciach. Teraz przyszedł czas na Białą Podlaską. Nie zwlekaj! Zapisz się i przyjdź na spotkanie organizacyjne.
 
Podjęcie osobistej formacji jest ważną decyzją na drodze rozwoju wiary, abyśmy mogli coraz bardziej świadomie podążać Bożymi drogami. Osobisty rozwój jest bardzo głęboko wpisany w nasze życie. Sam Bóg chce, abyśmy pomnażali nasze talenty i stawali się przez to coraz lepszymi ludźmi. Jemu zależy na tym, by w tym, co robimy było „rozpoznawalne” światło Jego prowadzenia.
 
Spotkanie organizacyjne odbędzie się już 27 września 2020 r. (niedziela), o godz. 19:00, w salce przy parafii Wniebowzięcia NMP (ul. Długa 1)
 
Więcej szczegółów oraz zapisy na stronie: https://rozwijajtalenty.pl/miasta/biala-podlaska
 
 
Zapraszamy z całego serca i czekamy na Ciebie!???????????????????
Ps. Jeśli możesz - udostępnij ten post, tak aby o dobrych inicjatywach mogło dowiedzieć się jak najwięcej osób.

Kurs Nowe Życie

Drodzy Państwo,
Szkoła Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej zaprasza na niezwykły Kurs Nowe Życie, który jest doświadczeniem ogromu Bożej Miłości, która przemienia, bo kiedy Bóg przychodzi już nic nie jest takie samo.
Termin kursu: 02-04.10.2020 r. (piątek - niedziela)
Koszt: 220 zł (nocleg + wyżywienie)
Miejsce: CEF, Koszalin
Zapisy i informacje: http://kochaj.my/kalendarium/item/241-kurs-nowe-zycie
lub tel. 606 339 440
Wymagania: Aby uczestniczyć w kursie należy mieć ukończone 18 lat.
Serdecznie zapraszamy - Ekipa SNE Koszalin - Magdalena Halak

Zapraszamy do biblioteki w Koszalinie

Wznowiliśmy pracę prowadzonej przez nas wcześniej biblioteki!
Choć oficjalne otwarcie biblioteki w Koszalinie planujemy we wrześniu, już teraz można wypożyczać książki codziennie w godzinach 9.00-13.00, w podziemiach kościoła przy ul. Franciszkańskiej 1 - Zapraszamy!
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
&ekipa

Jak w każdą środę tak i dziś...

Jak w każdą środę tak i dziś Msza św. za Wszystkich związanych z Fundacją SMS z Nieba

Dziękujemy!

Dzięki Waszym otwartym sercom na funkcjonowanie Fundacji SMS z Nieba w lipcu 2020 wpłynęło na konto (51 1020 2791 0000 7402 0210 3315) dokładnie 11 725 zł
Z tych datków m.in. obecnie pokrywamy wysyłkę książek (kilkanaście tysięcy sztuk) do szpitali w ramach „Biblioteki Ozdrowieńców” i wszystkie realizowane projekty.

Ks. Rafał Jarosiewicz
I ekipa ZWM

Ps. Przypominam, że zarząd fundacji (rada kuratorów i prezes) od początku jej istnienia (2012 r.) nie bierze wynagrodzenia za pracę.

Kończąc dzień posługi...

Kończąc dzień posługi - fragment jednego z dzisiejszych kazań...

 

 

Jeśli gardzisz człowiekiem przez takie grafiki - to jest przemoc, a dla wierzących grzech!

Obojętnie czyja twarz zostaje wklejona, aby wykpić, ośmieszyć i poniżyć jakiegokolwiek człowieka. Bez różnicy, czy jest to twarz p. R. Trzaskowskiego, czy p. J. Kaczyńskiego, czy R. Biedronia - to nie jest droga chrześcijanina - katolika i ucznia Jezusa!

....przemoc rodzi przemoc...

Jesteśmy w dość trudnej sytuacji, jako chrześcijanie - katolicy, wobec niszczenia i wyśmiewania przez aktywistów LGBT znaków dla nas ważnych i świętych. Dlaczego?

Moje podziękowanie za to dziś to maleńki znak miłości...

Poprosiłem firmę reklamową, posiadającą wielkie wolne nośniki na autostradach, o gratisową reklamę, w ramach podziękowania za zbiórkę na respiratory w inicjatywie „Zanurzeni w Miłości”.

Kochani, wielu katolików nadal skupia się na formie, a nie na istocie...

Kochani, wielu katolików nadal skupia się na formie, a nie na istocie... tj. spotkaniu z Żywym Bogiem obecnym w hostii...
Po dzisiejszym głoszeniu przypominam, że dwie propozycje Komunii św., które dziś dostałem są nie do przyjęcia i nie reprezentują nauczania Kościoła Katolickiego.
Błędne propozycje:
1. Używanie automatów do rozdawania komunii - nie jest drogą Kościoła!
2. Nie pozwalanie, aby ludzie mogli przyjąć Pana Jezusa na rękę przez tych, którzy przyjmują do ust i odwrotnie - także nie jest drogą Kościoła!
Poczytajmy, co obowiązuje, jako nauczanie KK, a co ostatnio (w maju 2020) przypomniał Kardynał Robert Sarah (jedna z najważniejszych po papieżu osób). Pisałem o tym już kilka razy.
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
Ps. Zobacz zaznaczone na screenie ze strony Watykańskiej.

Ks. Piotr Jarosiewicz - gratulacje!

A dziś, w ramach wieczornego newsa - genialna robota mojego brata!
Ks. Piotr Jarosiewicz - gratulacje!
Ksiądz Rafał Jarosiewicz & Ekipa ZWM
Ps. Już cieszę się na kolejne utwory!
 

W ramach wieczornego newsa

W ramach wieczornego newsa - jedno z kazań z ostatniej niedzieli...
Ksiądz Rafał Jarosiewicz & ekipa ZWM
Ps. Zapraszamy do subskrybcji kanału na YouTube: SMS z Nieba TV

Dźwirzyno!

W parafii dzięki Ks. Markowi Żejmo kolejne miejsce inicjatywy 100x100/100 https://zanurzeniwmilosci.pl/100
Już możesz otrzymać książkę!
Ksiądz Rafał Jarosiewicz & ekipa ZWM
Foto: Plaża w Dźwirzynie

Myślę, że to ważne - dlatego w ramach newsa ZWM...

Średnio co 40 sekund wg WHO, w świecie, ktoś odbiera sobie życie...
W tym samym czasie ma być wprowadzone, w wielu krajach, (gdzie już eutanazja jest zalegalizowana prawnie) urządzenie pomagające się zabić... Tak, to nie 1 kwietnia! Dwa lata temu stworzony Projekt Sacrum (to jego oficjalna nazwa) został zaprezentowany na targach pogrzebowych w Amsterdamie. To wszystko w imię postępu, który twórca tego „diabelstwa” p. Phillip Nietschke nazywa „krokiem na drodze racjonalizmu i pełnego decydowania o sobie”.

Kochani, wielu pyta czy w przyszłym roku będzie inicjatywa „Zanurzeni w Miłości”

Kochani, wielu pyta czy w przyszłym roku będzie inicjatywa „Zanurzeni w Miłości”, i dalsze doposażenie szpitali? My dalej w tej inicjatywie działamy, jednocześnie bardzo chcemy, aby w przyszły Wielki Post kontynuować zbiórkę wobec zapotrzebowania, jakie wyrażają szpitale.

Mamy problem, bo wracają paczki...

Kochani!
Mamy problem, bo wracają paczki z książkami zamówione przez parafie w inicjatywie 100x100/100
Prosimy, aby osoby, które w imieniu księdza proboszcza zamawiały książki zatroszczyły się

Kochane Ludziska!

Spłynęły do nas informacje, już z większości szpitali, o zakupie respiratorów.

Dziękujemy za pomoc...

Kochani!
Dziękujemy za pomoc w prowadzeniu wszystkich dzieł Fundacji SMS Z NIEBA!

Rekolekcje

Kochani! Ten tydzień to rekolekcje ze wspólnotą "Palnik".

Proszę Was o modlitwę, o dobre owoce tego czasu. Wiele spraw, które muszę podjąć w www.zanurzeniwMilosci.pl czeka - muszą na ten czas być zostawione, na rzecz modlitwy i zatrzymania. 

Ps. Pozostała cześć ekipy pracuje w tym czasie w rozpoczętych projektach.

ks. Rafał Jarosiewicz

Smutne, że trzeba przypominać podstawy...

Tak za p. Trzaskowskiego, jak i p. Dudę umarł Jezus! Czy On chciałby, aby którekolwiek dziecko Boże było tak traktowane? Nie! A najgorsze jest to, że wielu uważających się za wierzących rozsyła i udostępnia takie obrazki! Mogę nie zgadzać się z poglądami któregoś z kandydatów, ale nie mam prawa żadnego człowieka poniżać wobec innych, i jeszcze się z tego cieszyć...
Każdy człowiek ma godność! Dla chrześcijanina to godność dziecka Bożego! Pamietajmy o tym!

Ksiądz Rafał JarosiewiczWg Ciebie ważne? Udostępnij! I kciuk w górę!

Ps. Co do wyborów (przypominam), to katolików obowiązują zasady o których pisałem też przed pierwszą turą 20.06.2020:
„... katolicy powinni popierać programy broniące prawa do życia od poczęcia do naturalnej śmierci, gwarantujące prawną definicję małżeństwa jako trwałego związku jednego mężczyzny i jednej kobiety, promujące politykę rodzinną, wspierające dzietność, gwarantujące prawo rodziców do wychowania własnego potomstwa zgodnie z wyznawaną wiarą i przekonaniami moralnymi. W związku z tym, katolicy nie mogą wspierać programów, które promują aborcję, próbują przedefiniować instytucję małżeństwa, usiłują ograniczyć prawa rodziców w zakresie odpowiedzialności za wychowanie swoich dzieci, propagują demoralizację dzieci i młodzieży. Nie mogą decydować się na wybór kandydata, który wyraża poglądy budzące zastrzeżenia z moralnego punktu widzenia, a także poglądy ryzykowne z punktu widzenia politycznego”. Te wskazania są dla prawdziwego katolika obowiązujące także dziś. Propagował je św. Jan Paweł lI i obecnie Franciszek.

Cały wcześniejszy tekst - obecnie we fragmencie cytowany: https://www.facebook.com/100010482880975/posts/1154037078289044/?d=n

#Duda #Trzaskowski
#wybory2020

Przypominam (wiele razy o tym pisałem) - nie czytam komentarzy - nie mam na to błogosławieństwa... (dla mających kierownika duchowego - może być to zrozumiałe).

News na 21.37 

Działamy także w wakacje!

Oto kilka wybranych spraw:

1. Finalizujemy kolejne umowy z respiratorami. Już 42 sztuki!
2. Przekazujemy tysiące książek, m.in. w inicjatywie 100x100/100 oraz innych.
3. Przygotowujemy nowe miejsca na „Pomnik na kółkach” (https://zanurzeniwmilosci.pl/mpw)
4. Prowadzimy rekolekcje w Łebie!
5. Przygotowujemy Kurs Paweł 2020 https://www.youtube.com/watch?v=jeweU2qY600 
ks. Rafał Jarosiewicz & ekipa

Ps. Dziś rozdawana książka podczas rekolekcji: „Z góry dziękuję” - moja rozmowa z Marcinem Jakimowiczem. 

100x100/100 - czyli książki dla parafii

Ukochane Ludziska! 

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu
(https://www.facebook.com/photo?fbid=1164330630593022&set=a.602705520088872), w ramach inicjatywy 100x100/100 (sto parafii x sto książek - lub wielokrotność - / 100 - rocznicę urodzin Jana Pawła II), książki wysłaliśmy do kolejnych miejscowości:
 
1. Tychy
2. Nowa Wieś Ełcka
3. Wapnica
4. Łebno
5. Bydgoszcz
6. Rozłazino
7. Kopice
8. Siemianowice Śląskie - Bańgów
9. Poznań
10. Gniechowice
11. Wieliczka
12. Warszawa - Wesoła
 
Jeśli nie są wyłożone w kościele, można o nie poprosić (aby otrzymać za darmo) u księdza w parafii.
ks. Rafał Jarosiewicz & ekipa ZWM 
 
Ps. A my w tym tygodniu rozdaliśmy już kolejne setki (różnych) książek, w czasie tygodnia rekolekcyjnego, w parafii Ojców Oblatów w Łebie.  

W ramach dzisiejszego newsa o 21.37

Zapraszam wszystkich do wysłuchania słowa z ubiegłej niedzieli.
ks. Rafał Jarosiewicz & ekipa ZWM

Ten tydzień to wczasorekolekcje w Łebie.

Codziennie dzielimy się doświadczeniem Boga, szczególnie z ostatnich miesięcy, gdy mogliśmy tworzyć cywilizację miłości przez inicjatywę "Zanurzeni w Miłości".
ks. Rafał Jarosiewicz & ekipa ZwM
Ps. Codziennie zapraszamy na wczasorekolekcje (na godz. 20:00) do parafii Ojców Oblatów w Łebie.

Kochani... Pamiętajmy w modlitwie o zmarłej mamie naszego kolegi...

Kochani... Pamiętajmy w modlitwie o zmarłej mamie naszego kolegi ks. Leszka Mućki i o całej rodzinie...

Podziękowanie!

Dziś przyszło podziękowanie od dyrektora szpitala w Pyrzycach.
To podziękowanie jest dla Was kochani! 
 
Przecież bez Was nie moglibyśmy dziesiątek tych respiratorów kupować i przekazywać! 
ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa ZWM
 
Ps. Zdjęcie z podziękowaniem.

Dziękujemy za relację!

21.37
TVP3 Kielce - Dziękujemy za relację!

Kochani, bardzo dobra wiadomość ze Starachowic!

Dziękujemy za współpracę Starachowickiemu Szpitalowi oraz Caritasowi Diecezji Radomskiej - ufamy, że będzie ona na kolejne lata.
Poczytajcie: https://radioplus.com.pl/diecezja/47476-kolejna-zbiorka-zakonczona-respirator-trafi-do-szpitala-w-starachowicach?fbclid=IwAR2bef2H-cOQbMPWyFM0OS8lDrdcR-bVZsFpvwKuYE1waSw-rVDG6_Mv_D8 

ks. Rafał Jarosiewicz & ekipa "Zanurzeni w miłości"

Ps. Dziękuję wszystkim za modlitwę – wróciłem z Kursu Mojżesz, który był dla mnie pięknym czasem duchowego wyciszenia

News na 21.37, a już do poczytania w poniedziałkowy poranek…

News na 21.37, a już do poczytania w poniedziałkowy poranek…

 

Kochane ludziska!

Dla nas to zaszczyt, jeśli ktoś chce sobie zrobić grafikę „Zanurzeni w miłości”!

Róbcie i dzielcie się w ten sposób dobrem, które się dokonało!

ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa ZWM

www.zanurzeniwmilosci.pl

Ps. Foto: Dostałem koszulkę!

News na 21.37, a w niedzielny poranek…

News na 21.37, a w niedzielny poranek…

Marzenie wobec kandydatów na prezydenta…

Niech zwycięży człowiek, którego Jezus jest Panem i Zbawicielem, a on pozwoli poprowadzić się Duchowi Świętemu.

ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa ZWM

www.zanurzeniwmilosci.pl

 

Ps. Foto: Ewangelia na dachach

www.JezusJest.pl

Razem możemy więcej!

Razem możemy więcej!

Dziękujemy!

ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa ZWM

www.zanurzeniwmilosci.pl

Ps. Obrazek – fragment artykuły z Tygodnika „Niedziela”

Kochani, fantastyczna wiadomość

W ramach zbiórki prowadzonej na respirator nr 13, w Częstochowie, razem z Caritas Archidiecezji Częstochowskiej, zakupione zostały aż 3 respiratory (miejscowości uzupełnimy niebawem na stronie), a dodatkowo Caritas Polska sfinansował kolejne dwa respiratory.

Kilka ważnych spraw w "Zanurzeni w Miłości"

 1. Rozsyłamy mailing do parafii w związku z inicjatywą 100x100 na 100. Więcej o tym we wczorajszym newsie.
 2. Wysyłamy nadal respiratory transportowe, które zakupiliśmy nie ogłaszając specjalnych zbiórek dla miast.
 3. Podpisujemy umowy z kolejnymi szpitalami.
 4. Rozsyłamy książki w ramach Biblioteki Ozdrowieńców.
 5. Przygotowujemy nowy projekt dla więźniów pt "Biblioteka (nie)skazanych"
 6. Rozpoczęliśmy przygotowania do Stadionu Młodych 2020 najprawdopodobniej w wersji online. 
 7. Działamy dalej z pomnikiem na kółkach. (zobacz news z 7 maja
 8. Szukamy sponsora na reklamę podziękowania za inicjatywę "Zanurzeni w miłości - respiratory dla szpitali" ponieważ 100% darowizn przeznaczyliśmy na respiratory - więc nie mamy już pieniędzy na reklamę.

Przeczytaj i podaj dalej: List, który rozsyłamy do parafii...

Szczęść Boże Czcigodny Księże Proboszczu

 1. W roku, w którym szczególnie świętujemy setną rocznicę urodzin Jana Pawła II, pragniemy przesłać do Księdza parafii darmowe książki "Bóg Ojciec mówi do swoich dzieci" Eugenii Ravasio. Choć skromna w objętości, spójna jest z wieloma adhortacjami i encyklikami Jana Pawła II. Aby zamówić darmowe książki proszę o napisanie maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub kontakt telefoniczny pod numerem 737-635-502. Zachęcam do składania zamówień.
 2. Od ponad miesiąca przekazujemy nieodpłatnie książki dla szpitali za pośrednictwem personelu medycznego oraz księży kapelanów. Jeżeli na terenie parafii czcigodnego księdza znajduje się szpital, hospicjum lub inna placówka medyczna z całodobową opieką, to prosimy o przekazanie osobom sprawującym medyczną bądź duchową opiekę nad pacjentami tych placówek, informacji o możliwości pozyskania darmowych książek dla pacjentów. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://zanurzeniwmilosci.pl/biblioteka

 

ks. Rafał Jarosiewicz
prezes Fundacji SMS z Nieba

www.smsznieba.pl
www.zanurzeniwmilosci.pl

Mobilizacja serc

Pani Iwona Pietrala, gratulując inicjatywy „Zanurzeni w miłości”, i tak wielkiej 
„mobilizacji serc”, zaproponowała mi kilka wersów do zaśpiewania... Myślę, że utwór to bardzo ważna inspiracja w tym czasie, pokazująca dobroć Boga. Więcej o piosence: 
 
Ks. Rafał Jarosiewicz 
&ekipa ZWM

Błogosławieństwo z Pratulina!

Dziś, wraz z moim braćmi kapłanami
dziękuję Bogu w rocznicę święceń za kolejny rok posługi. Miejscem dziękczynienia i spotkania stało się sanktuarium w Pratulinie (diecezja siedlecka). Dziękujemy wszystkim za modlitwę oraz wszystkie dobre słowa.
Z tego ważnego i świętego miejsca męczeństwa - błogosławimy!
Ks. Rafał Jarosiewicz

Muzyczny kawałek dla „Zanurzonych w Miłości”

Dostaliśmy piękny muzyczny kawałek dedykowany inicjatywie „Zanurzeni w Miłości” od mojego brata ks. Piotra Jarosiewicza.
 
https://youtu.be/Qd4kY9LaSZA
 
Z serca dziękujemy i zapraszamy do posłuchania! 
 
Ks. Rafał Jarosiewicz 
& ekipa ZWM
 
https://youtu.be/Qd4kY9LaSZA

Zabrakło książek...

Dziś, głosząc Słowo Boże w jednej z parafii, po raz pierwszy od blisko 20 lat rozdawania książek (po Mszach św. i nabożeństwach) zabrakło mi ich! Właściwie powinienem się z tego smucić, a tak bardzo się cieszę, że około pół tysiąca egzemplarzy rozdałem. To wielka radość, że kolejny tydzień mogę głosić Słowo do pełnego kościoła! Mogłem też ukazać choć fragment inicjatywy Zanurzeni w Miłości.

Ks. Rafał Jarosiewicz
& ekipa ZWM
www.zanurzeniwMilosci.pl

Ps. Zdjęcia zrobione w czasie najmniej licznej Mszy świętej.

Respirator 38

Bardzo cieszymy się, że kolejny respirator (już 38) trafi do Gorlic. Dziś otrzymałem podpisane przez pana dyrektora umowy.
Ks. Rafał Jarosiewicz
& ekipa ZWM

Dwie ważne sprawy

1. Przypominamy, że już jutro, jako Fundacja SMS Z NIEBA oraz Wspólnota św. Pawła w SNE, zapraszamy na spotkanie #WyjdzZdomu I idź do Kościoła, z Marcinem Zielińskim. Odbędzie się w parafii pw. Ducha Świętego w Koszalinie, w godz. 12:00-19:00
Wstęp na spotkanie jest wolny.
 
2. W tym tygodniu modlimy się za maturzystów, dlatego w ich intencji zostanie jutro odprawiona Msza św. Szczegółowe intencje można wpisywać w komentarzach pod tym postem.
 
Ks. Rafal Jarosiewicz
&ekipa ZWM

W ramach newsa - przypomnienie o IV rocznicy...

Dziś (11 czerwca 2020 r.) mija czwarta rocznica święceń biskupich naszego biskupa pomocniczego Krzysztofa Włodarczyka. To dzień wdzięczności i szczególnej modlitwy za dar jego posługi w naszej diecezji. Tak wiele dobra, przez lata, doświadczaliśmy przez Jego osobę. Niech modlitwa - szczególnie ta wieczorna - będzie dziś takim znakiem wdzięczności!

Ks. Rafał Jarosiewicz
& ekipa ZWM

Foto: Ubiegłoroczna Przystań z Jezusem

 

Dzisiaj 21.37

Dzisiaj 21. 37 - zamiast newsa o projektach i pracach, które robimy - chciałbym Was bardzo poprosić o modlitwę w intencji jednej z ewangelizatorek. Leży obecnie w szpitalu, w Słupsku. Tak wiele dobra przez nią się dokonało na różnych ewangelizacjach... Jeśli możecie, proszę o wsparcie - także komentarze (o zapewnieniu, jak się pomodlisz), będą one znakiem tej naszej jedności...
Ks. Rafał Jarosiewicz
& ekipa ZWM 
 
Ps. Czasem trzeba przy Panu Jezusie paść na twarz...

Ukryte zaangażowanie...

Mało kto wie, że w zbiórkach na respiratory, oprócz świeckich i osób zakonnych, uczestniczyli anonimowo księża i biskupi z danego regionu, gdzie trwała charytatywna inicjatywa www.zanurzeniwMilosci.pl 
Za nich Bogu chcę dziś podziękować... 
Na filmiku (https://youtu.be/lthbmCI-GGA
 - dziś podesłanym) mówię o jednej diecezji, ale tak było wszędzie... 
Niech Bóg wynagradza Wasze „ukryte” zaangażowanie...
Ks. Rafał Jarosiewicz 
&ekipa ZWM
 
Ps. Zdjęcie z parkingu kurialnego...

News ze strony Szpitala...

Dzięki pomocy Fundacji” SMS z Nieba” do drezdeneckiego szpitala, placówki jedynej w województwie lubuskim  8 czerwca 2020r. trafił  respirator, który posłuży pacjentom na Izbie Przyjęć. Jest to zasługą fenomenalnej akcji, dzięki której  polskie szpitale otrzymały  urządzenia ratujące życie.  Sytuację tę można określić jako  jasną stronę  pandemii i dowód ludzkiej solidarności. Dobro dla ludzi od ludzi. 
Akcja „ Zanurzeni w miłości” prowadzona przez ks. Rafała Jarosiewicza  przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów i przerodziła się w ogólnopolskie pospolite ruszenie. Dzięki uruchomionej zbiórce zebrano fundusze na zakup respiratorów dla szpitali. Każda wpłacona złotówka trafiła na pomoc w walce z koronawirusem.  W poniedziałek 8 czerwca przedstawiciel Fundacji „ SMS z Nieba”   zawitał również do  Drezdenka.  Przywitał gościa Starosta Bogusław Kierus, Wicestarosta Paweł Antczak, Członek Zarządu Edward Tyranowicz , Prezes Szpitala Powiatowego Maciej Bak, Kapelan Jerzy Hajduga oraz dzieci ze Szkolnego Koła Caritas działającego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Drezdenku .  Działania fundacji SMS z Nieba, która ściśle współpracuje z Caritas doceniła  para prezydencka składając wyrazy uznania i podziwu. Przedstawiciel fundacji podróżuje po kraju „ Mobilnym Pomnikiem Wdzięczności”, który z powodów niezależnych od księdza Jaroszewicza w poniedziałkowe przedpołudnie nie mógł dotrzeć do Drezdenka, jednak w najbliższym czasie ponownie pojawi się w naszym mieście. Czym jest pomnik wdzięczności? To 23-letni mercedes, w dobrym stanie, w którym przez ostatnich 6 lat spowiadał pochodzący z diecezji siedleckiej ks. Rafał Jarosiewicz.  Konfesjonał na czterech kółkach, którego można było zobaczyć również na polu Woodstock oraz  Lednicy na czas pandemii został przekształcony w mobilny pomnik wdzięczności.   Mieszkańcy będą mieli okazję ponownego spotkania z księdzem, który postanowił ponownie odwiedzić nasze gościnne strony swoim wyjątkowym pojazdem.mogliśmy zrobić wiele dla jego miasta. 
 pomysłodawcą mobilnego konfesjonału, przekształconego na czas pandemii w mobilny pomnik wdzięczności.  Ks. Rafał Jarosiewicz, absolwent Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach, obecnie na kontrakcie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Rafał Jarosiewicz (ur. 1976) - pochodzi z Białej Podlaskiej, absolwent Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach oraz studiów doktoranckich na wydziale duchowości UKSW w Warszawie. Jest prezesem Zarządu Fundacji "SMS z Nieba" (www.smsznieba.pl), rozsyłającej darmowo miliony SMS-ów z fragmentami z Pisma Świętego i cytatami ewangelizacyjnymi rocz¬nie, dyrektorem Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej oraz inicjatorem akcji „Zanurzeni w miłości – respiratory dla szpitali”. Jest autorem książek m.in: „Mi¬łość chodzi po Woodstocku” (wydanej także na CD) czy też „Krótki przewodnik po modlitwie", wydawcą i aranżerem wielu płyt CD z konferencjami i muzyką m.in.: „Jak się modlić, aby otrzymywać?”, „Pytania do sumienia”, „Perełki”, „Rozpoznać Boże Miłosierdzie”.
 
Współpracuje z zespołami muzycznymi, m.in. "Fuli Power Spirit", "Kanaan", "Pieśń Chwały". Za-inicjował powstanie wielu stron ewangelizacyjnych. Jest związany z Ogólnopolskimi ewangelizacjami: Przystanek Jezus, Bieszczady z Jezusem, Dębowiec. W lipcu 2013 r. był współorganiza¬torem rekolekcji „Jezus na Stadionie”, w których wzięło udział 60 tys. Polaków. Prowadził rekolekcje i ewangelizacje w Polsce i zagranicą. Przez 6 lat ewangelizował w mobilnym konfesjonale, który stawiał przy klubach, pubach czy galeriach handlowych.
 

Lednica....

Trudno pisać dziś o czymś innym, niż o spotkaniu młodych na Lednicy. Tak na miarę możliwości, co roku, w jakiś sposób, włączaliśmy się w to spotkanie, jako Fundacja SMS Z NIEBA. Tegoroczna Lednica nie jest „łatwym spotkaniem”, bo przecież online. To właśnie na polach lednickich tysiące młodych ludzi spowiadało się podczas tego dnia i wracało do Boga... Pamiętam takie momenty, gdy w Mobilnym konfesjonale chroniliśmy się w kilkanaście osób przed deszczem... Teraz ten Mobilny konfesjonał mimo, że pola są puste - stoi na Lednicy... Jest od tygodnia znakiem wdzięczności za zbiórkę, którą prowadziła młodzież (https://zanurzeniwmilosci.pl/aktualnosci/83-kolejne-2-respiratory). 
Tym razem możliwości spowiedzi nie będzie... Był też biały namiot nieustannej adoracji. Wzruszało mnie to, jak setki młodych ludzi adorowały Jezusa, bo przecież to niecodzienny widok w kościele. Bardzo mnie to cieszy, że w tym roku - przez zbiórkę na respiratory - mogliśmy także włączyć się w to wielkie dzieło, jakim jest Lednica.
Ks. Rafał Jarosiewicz 
I Ekipa ZWM 

Nie zostałem w domu

Kochani

Warto przeczytać, o tym co się robi mówi się mało. Tu jest przykład tego co w większości pozostaje anonimowe. zapraszam: https://koszalin.gosc.pl/doc/6338547.Nie-zostalem-w-domu

ks. Rafał Jarosiewicz
i Ekipa ZWM

Kolejna dobra wiadomość!

Kolejna dobra wiadomość! 
Respirator 37 trafi do Grudziądza! 
 
Cieszymy się, że sytuacja powtarza się tzn. z „celowej kwoty pieniężnej” wg umowy darowizny przekazanej przez naszą fundacje - przelanej na konto szpitala w Grudziądzu, udało się także w tym miejscu zakupić 2 respiratory! 
 

Jest!

Bus, którym przez ostatnie lata jeździliśmy na misje jest gotowy - jako kolejne miejsce pojednania z Bogiem! Tym razem poza granicami polski - gdzie kościoły jeszcze zamknięte... 
Gratulacje Ks. Damianowi Tomczykowi! 
Niech służy przez Twoje zaangażowanie i tak wielką troskę o Twoją parafię! Cieszymy się, że będziesz w nim dawał innym Jezusa w tylu miejscach!
Ks. Rafał Jarosiewicz
i Ekipa ZWM
 
 

Kolejne 2 respiratory!

Kolejnym miejscem, gdzie trafił Mobilny Pomnik Wdzięczności jest w tym tygodniu Lednica. Już 6 czerwca br. odbędzie się Ogólnopolskie Spotkanie Młodych. Tym razem online. W związku z tym w dniu dzisiejszym przekazaliśmy wraz z młodzieżą czek na dwa respiratory dla Poznańskiego szpitala, który od lat pomaga w organizacji spotkań Lednickich! 
 

Para Prezydencka! 

Za inicjatywę „Zanurzeni w miłości” dziękuje polskiej młodzieży Para Prezydencka! Dziękujemy Wam serdecznie za włączenie się w tą akcję!
 
Naszym partnerem jest Lednica 2000, ponieważ młodzież inicjująca zbiórkę chciała podziękować za dar Spotkań Lednickich. Już jutro o godz. 11:00 wręczymy oficjalnie Szpitalowi Wojewódzkiemu w Poznaniu bon na respiratory. Odbędzie się to w obecności duszpasterza o. Wojciecha Surówki OP i młodzieży lednickiej. Tym samym zaprosimy Was serdecznie na najbliższe spotkanie, które odbędzie się już w najbliższą sobotę 6 czerwca!
 
Ks. Rafał Jarosiewicz 
I Ekipa ZWM 

 

35

Oprócz 35 respiratorów, na dziś, nie możemy powiedzieć precyzyjnie, ile respiratorów dodatkowo zostało zakupionych. Wiemy już o kilku miastach, że dyrektorzy zakupili 2 urządzenia za przekazaną kwotę 105 000 - bo potwierdzenia dostaliśmy do Fundacji. 
 
Natomiast tam, gdzie zakupiono respirator za 95 000 zł - reszta zostaje w szpitalu na kolejne urządzenie, albo musi być zwrócona i dokładamy ją do zakupu respiratora dla następnego szpitala, ponieważ obiecaliśmy, że 100 % przekazujemy na respiratory - nie zmieniamy woli darczyńców.
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
I Ekipa ZWM
 
Ps. Obrazek? Bardzo lubię moich braci Paulinów, a życie niesie dużo radości „sytuacyjnej”...
 
 

Krótkie podsumowanie działań

Kochane ludziska, krótkie podsumowanie działań, które prowadzimy:

 1. Ponieważ nadal zgłaszają się do nas szpitale z prośbą o respiratory, choć nie wyznaczamy żadnego miasta - za każdą złotówkę przekazywaną zakupiliśmy jeszcze trzy respiratory transportowe (będą mogły posłużyć także w karetkach).
 2. Kolejnym miejscem inicjatywy "100x100/100" od najbliższej niedzieli będzie parafia NMP Królowej Polski w Bielsku Białej https://bielsko.salwatorianie.pl/
 3. Przygotowujemy kolejną porcję książek do wysyłki.
 4. Uruchomiliśmy podstronę "Mobilny Pomnik Wdzięczności" https://zanurzeniwmilosci.pl/mpw 
 
Błogosławię! 
ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa "Zanurzeni w miłości"
 

Gdzie i kiedy Mobilny Pomnik Wdzięczności ?

Ruszyliśmy z nową podstroną zanurzeniwmilosci.pl/mpw na której na bieżąco informujemy o tym, gdzie obecnie znajduje się Mobilny Pomnik Wdzięczności. Nowa podstrona ma również na celu przedstawię idei Mobilnego Pomnika Wdzięczności.

 

ks. Rafał Jarosiewicz i ekipa ZWM

 

Kolejne miejsce inicjatywy 100x100 na 100

Od najbliższej niedzieli będzie można otrzymać książkę na południu Polski w Bielsku Białej w parafii Najświętszej Maryi Panny.

Maleńka...

 
„Jeśli dmuchać będziesz na iskrę - zapłonie, 
a jeśli spluniesz na nią - zgaśnie, 
a jedno i drugie pochodzi z ust twoich.” Mądrość Syracha
 
Lubię gdy iskra jest rozdmuchiwana! Dziś to robią media... Ten „Mobilny pomnik wdzięczności” - jest maleńką iskierką dobra... Tygodnik Siedlecki - dziękuje za zauważenie jej... 
 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
 
Ps. Dziękuje za dzisiejsze modlitewne wsparcie!  Jutro od 6.30 głoszę Słowo Boże tu: https://g.co/kgs/4nAn2R
i także proszę o choć o westchnienie do Pana. 
 

"Mobilny pomnik wdzięczności” w Siedlcach!

”Mobilny Konfesjonał” na kilka dni tym razem w Siedlcach stał się „Mobilnym pomnikiem wdzięczności”. 
 
Kochani - dziękujemy jako Fundacja SMS z Nieba wraz z Caritas Diecezji Siedleckiej za wspólną zbiórkę! Każdemu, kto zaangażował się w inicjatywę chciałbym bardzo osobiście podziękować - stąd ten pomysł! Ponad podziałami i razem dla  miasta Siedlce. 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
i Ekipa ZWM
www.zanurzeniwMilosci.pl

Ps. Panu Prezydentowi Siedlec Andrzejowi Sitnikowi  -  dziękujemy za szybą odpowiedź na list i włączenie się w tę inicjatywę mnożącą dobro.

Focie i tekst:
„Mobilny”  w Siedlacach i List do Pana Prezydenta. 

 

 

 

 

21:37

 1. Mamy kolejne miejsce, gdzie można odebrać książkę w inicjatywie 100x100/100 - jest to Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Białej Podlaskiej.
 2. Choć pieniądze do szpitala w Siedlcach trafiły na zakup respiratora, to dziś oficjalnie przekazany został czek na 105 000 zł
 3. Kolejnym miejscem, gdzie stanie „Mobilny konfesjonał”, jako mobilny pomnik wdzięczności za zbiórkę na respiratory, będzie miasto Siedlce. 
 4. W dawnym sklepie mięsnym zostały usunięte stare lady, chłodnie itp... Tak, aby można było przygotować wnętrze na oratorium.
 5. Książki otrzymane od oo. Salezjanów dla „Biblioteki Ozdrowieńców” są autorstwa: ks. Jerzego Szurgota SDB
 6. Jak widać na zdjęciach, w czasie, gdy młodzież zbierała na respirator otrzymaliśmy wsparcie z kancelarii prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.
 7. Ks. bp Paweł Cieślik dziękuje wszystkim za modlitwę, i jak widać pokonał koronawirusa.
 8. Niestety to też widać na zdjęciach, że auto, którym obecnie podróżuję odmówiło posłuszeństwa.... Czujnik ciśnienia gazu zużywa się.
 9. Nie wiem, jak wy, ale ja nie lubię maseczek - dlatego ten mem.
 10. Jeszcze dziś o godz. 23.00 do posłuchania audycja, którą zrobiliśmy, a którą opublikuję na moim fanpejdżu.

ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa Zanurzeni w miłości

 

 

Kochane ludziska! Ruszyliśmy! Symbolicznie 21.37...

Nie sposób wszystkiego opowiedzieć - zatem w punktach: 
 1. 100x100/100 dogrywamy z kolejnymi miejscami: https://zanurzeniwmilosci.pl/100
 2. Dziś (symboliczna data 18.05.2020) ruszyła przeróbka samochodu (dawnego sklepu mięsnego - na oratorium Jana Pawła II
 3. Otrzymaliśmy kolejny dar! Tym razem od księży Salezjanów! To kilkaset książek do „Bibloteki Ozdrowieńców”. Dziękujemy Bogu za Nich! (https://zanurzeniwmilosci.pl/biblioteka)
 4. Mamy kolejne miasta chętne na „Mobilny pomnik wdzięczności”. Jutro ogłosimy kolejne miasto gdzie ten pomnik pojedzie! (https://zanurzeniwmilosci.pl/aktualnosci/60-co-to-bedzie-mobilny-pomnik-wdziecznosci)
 5. Już 34 respiratory a zakupiliśmy kolejne 3 z Waszej składki! Szpitale się zgłaszają - więc dzielimy je! 
 6. Dziś Msza św. za wszystkich związanych z naszą Szkołą Ewangelizacj www.kochaj.my

21.37 - czas na news!

Dostaliśmy już podpisane wszystkie umowy dotyczące respiratorów. Kolejne dwa urządzenia trafią do Siedlec i Myszkowa. Respiratory dajemy tam, gdzie szpitale zwracają się o nie do nas. 
 
Ponieważ pandemia koronawirusa w Polsce przebiega inaczej, niż na całym świecie, tzn. zobaczyliśmy, że respiratorów w Polsce wystarcza i nie ma problemów, które występują w Niemczech, Hiszpanii i we Włoszech tj. komu podłączyć respirator, a komu nie - wspieramy obecnie polskich naukowców w produkowaniu polskiego respiratora. A ponieważ największe problemy występują w krajach trzeciego świata, (przypominam art z Peru: ) jeśli polski patent przejdzie wszystkie badania, będziemy mogli wspomóc kilkunastoma respiratorami Afrykę i Amerykę Południową. Niestety, np. w Afryce niektóre kraje mają po trzy respiratory na wiele milionów ludzi.
 
 
Ks. Rafał Jarosiewicz 
I Ekipa ZWM
 
Ps. 100x100 na 100, czyli  jutro kolejna niespodzianka!

Podajemy listę rozsyłanych książek

Wśród tytułów książek jakie przekazujemy dla pacjentów szpitali są:

 1. Marcin Jakimowicz i ks. Rafał Jarosiewicz" Z góry dziękuję"
 2. ks. Rafał Jarosiewicz "Miłość chodzi po Woodstocku"
 3. ks. Jan Kaczkowski "Relacyjne ćwiczenia"
 4. Wojciech Kowalski SJ - "Ukształtowany"
 5. Henryk Krzosek "Bóg znalazł mnie na ulicy i co z tego wynikło" 
 6. o. Michał Legan "Epicentrum Ewangelii"
 7. o. Michał Olszewski i o. Michał Legan "Czarno na białym"
 8. Agnieszka Pisula "Mam dziecko w niebie"
 9. Eugenia Ravasio "Bóg mówi do swoich dzieci"
 10. Marcin Zieliński "Wytrwaj do końca"
 11. Marcin Zieliński "77 moc przebaczenia"

Respiratory, książki i Peru...

Bardzo cieszymy się, że kolejny respirator (już 32) - jutro wyślemy do Szpitala w Warcie! 
 
Bogu dziękujemy za wszystkich autorów książek, którzy postanowili swoimi publikacjami obdarować tych, którzy chorują! 
 
 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
I Ekipa ZWM 
 
Ps. I patrz jak patrzysz... Mieli oczy a nie widzieli...
 

Ryki!

MIło nam poinformować, że kolejny respirator trafi do Szpitala Powiatowego w Rykach.

Dziś otrzymaliśmy podpisaną umowę. 

Ks. Rafał Jarosiewicz 

i Ekipa ZWM

 

Ps. Dziś 13 maja 2020 - „Katecheza 2.0”!

Z wielką radością chciałem poinformować, że jako Fundacja SMS Z NIEBA, wspieramy projekt www.katechezadwazero.pl

Premiera pierwszego odcinka już dziś - 13 maja (w rocznicę pierwszego Objawienia Fatimskiego). Będzie miała charakter domowy - katecheci, wychowawcy, księża oraz uczniowie wspólnie - online - rozpoczną lekcję “Katechezy 2.0”.

Inicjatywa „Katecheza 2.0”, której jesteśmy patronem medialnym, jest odpowiedzią na postępujący proces laicyzacji wśród młodzieży oraz na trudne warunki codziennego funkcjonowania, których obecnie każdy z nas doświadcza. 

Wszystkie treści są darmowe i będą dostępne na platformie www.katechezadwazero.pl

 

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi filmami promocyjnymi oraz prosimy o rozpowszechnienie informacji o tym projekcie swoimi dostępnymi kanałami.

https://www.youtube.com/watch?v=k8LhESqBqnw&list=PLbpaJE8rDMoQfBSqGbNKhUlSlEvLQZzn7  

105 042 zł - obietnica darczyńcy dotrzymana!

Jak pamiętacie, w czasie zbiórki prowadzonej przez młodzież (https://koszalin.gosc.pl/doc/6267770.Mlodzi-zbieraja-na-respirator-z-wdziecznosci-za-Lednice) zgłosił się darczyńca, Fundacja Służąc Życiu, poruszony tym, jak młodzi zbierają na respirator i postanowił, że drugie tyle przeznaczy od siebie. Obietnicę zrealizował i przelał na konto Fundacji SMS z NIEBA 105 042 zł 
W najbliższych dniach podamy, jak zastanie to wykorzystane na respiratory! Ufam, że ta decyzja będzie się Wam podobała! 
Ks. Rafał Jarosiewicz 
I Ekipa ZWM
 
 
Ps. Czekamy na podpisane umowy, aby przekazać respiratory nr 31, 32, 33, 34 i ogłosić, gdzie trafią. 
 

Kilka informacji

 1. Stan na dziś to 34 respiratory! 
 2. Zakupilismy fizycznie 5 respiratorów, o których mówiliśmy też wczoraj: https://zanurzeniwmilosci.pl/aktualnosci/62-5-kolejnych-respiratorow
 3. Przekazaliśmy jako RTCK - rób to co kochasz, Fundacja Służąc Życiu i Fundacja SMS Z NIEBA przez pierwszy tydzień 1020 książek do szpitali! 
 4. Podpisujemy umowy i przekazujemy sprzęt! 
 5. Kolejne miejscowości, które otrzymają respiratory odsłonimy po otrzymaniu umów. 
 6. Następny news dziś 21.37
 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
I Ekipa ZWM
 
Ps. Kiedy w toalecie wysiada Ci światło, nie wiesz kiedy przyjdzie elektryk - pamiętaj są rozwiązania niestandardowe...

1 z 5 kolejnych respiratorów

Wczoraj ogłosiliśmy, co zrobimy ze zbiórką nr 17. (Tu czytaj: https://zanurzeniwmilosci.pl/aktualnosci/62-5-kolejnych-respiratorow)
1 z 5 kolejnych respiratorów zakupionych przez Fundację trafi do Szczecinka. 
Oznaczymy go jednak numerem 17, a jutro podamy kolejny szpital! 
 
 
Ps. Bus oficjalnie, dziś w Koszalinie, został przekazany na „mobilny konfesjonał” do Anglii.

5 kolejnych respiratorów !

Kochani, jak wiecie, w święta zbieraliśmy na respirator bez podanego szpitala. Na stronie www.zanurzeniwmilosci.pl był on oznaczony numerem 17 i do dziś jest „bezimienny”. Podjęliśmy decyzję, że za nazbierane pieniądze kupimy 5 respiratorów rekondycjonowanych. 

Trafią one, oczywiście z przeglądem technicznym, i tzw. paszportem respiratora, do różnych szpitali, które jeszcze wyraziły pragnienie otrzymania takiego sprzętu.

W najbliższym tygodniu naszą listę szpitali uzupełnimy o 5 miejsc, do których trafią respiratory.

Jeżeli będziemy mieli jeszcze jakieś wpłaty na respiratory, to będziemy realizować kolejne ich zakupy.

Dziś przez współpracę RTCK, Fundacji Służąc Życiu i Fundacji SMS Z NIEBA kolejne 600 książek zostało przekazane do „Biblioteki ozdrowieńców”.

Ps. W poniedziałek podamy link do materiału, który był dziś transmitowany w TVP.  

 

Dobro w wolności czy z przymusu?

Dobro w wolności czy z przymusu? + Dzisiejszy respirator (nr 30) trafia do Myszkowa.

Co to będzie „Mobilny pomnik wdzięczności”?

Jedno z najczęściej stawianych pytań po wczorajszym newsie: Co to będzie „Mobilny pomnik wdzięczności”?

Odpowiadam: 

Co nowego w związku z www.zanurzeniwMilosci.pl

 
Kochane Ludziska: 
1. Przekazujemy respiratory zakupione przez Fundację...
2. Przyjmujemy zapotrzebowania na respiratory od szpitali i podpisujemy umowy...
3. Przygotowujemy wysyłki książek do szpitali...
4. Nawiązujemy współpracę z tymi, którzy chcą przekazać książki i audiobooki...
5. Przekazujemy maseczki do szpitali...
6. Prowadzimy telefon zaufania...
7. Podejmujemy współpracę z zespołami inżynierów, aby można było produkować w Polsce respiratory...
8. Pracujemy nad nowymi projektami, np. „Mobilny pomnik wdzięczności”. 
9. Odbieramy podziękowania od dyrektorów szpitali, wojewodów, prezydentów miast, burmistrzów i medyków... (Obrazek 1)
10. Przygotowujemy kolejny klip...
11. Modlimy się za Tego ojca (https://www.facebook.com/100010482880975/posts/1113605638998855/?d=n) dalej - on trwa przy swoim...
12. Otrzymujemy wiadomości z chęcią współpracy... (Obrazek 2)
 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
i Ekipa ZWM
 
www.Podlasie24.pl - dziękujemy!
 
 

Działamy dalej z respiratorami i... książkami!

Kolejne respiratory trafią do: 

News na dziś...


Dziś (3 maja 2020) ogłaszam „nowe małe typowanie” - tak, jak przy Stadion Młodych: włącz pełnię wiary Ponieważ nikt nie trafił ani 4 ani 5 nazwisk ogłaszam: 

Kto pierwszy wymieni, na mojej oficjalnej stronie, „Ksiądz Rafał Jarosiewicz”, w komentarzach pod tym filmikiem 3 osoby, którym zaproponowaliśmy udział w "Część drugiej” klipu - otrzyma mój samochód. 

Uwaga! Te osoby nie musiały wystąpić w „Części drugiej” ani w „Części pierwszej”. 

Tym autem jeździliśmy na misje po Europie i świecie. To 8- osobowy bus Renault Traffic. Do obejrzenia na zdjęciu tu: https://zanurzeniwmilosci.pl/aktua…/55-za-5-nazwisk-samochod

Co należy zrobić? 

 1. Polub stronę Ksiądz Rafał Jarosiewicz

 2.  Wpisz 3 osoby – podając imię i nazwisko, tych którym wg Ciebie zaproponowaliśmy udział w klipie: "Część druga". Ich dane zostały zapisane i włożone do koperty 1 maja 2020, którą (niezależnie czy ktos trafi - odkryje) dziś o 21.37. 
  Jeśli chcesz, możesz też zobaczyć "Część pierwszą” klipu: https://www.youtube.com/watch?v=LBm9fK5l_aE
 3. Udostępnij post u siebie na Facebooku. 
  Ważne: odpowiedzi umieszczane poza oficjalną stroną „Ksiadz Rafał Jarosiewicz”, wysyłane na maile czy Messengery, nie będą brane pod uwagę.

 

 

Komentarze nie związane z typowaniem, a wpisane pod tym postem, będą usuwane. PROSIMY TYKO O 3 NAZWISKA!

Dziś w niedziele, 3 maja 2020 r. o godzinie 21.37 - kolejne rozstrzygnięcie!

Ksiądz Rafał Jarosiewicz
I ekipa ZWM
www.zanurzeniwMilosci.pl

 

Część druga

Kolejne filmiki w ramach wsparcia Młodzieży w ich zbiórce i nowy klip! Chce to powtórzyć: „To dla mnie tak ważne, że tylu osobom (z każdego powołania i zawodu) zależy, aby młodzi zebrali na respirator! To ich dar za Lednicę! To ich zbiórka! 
Marcin Śliwiński i Ekipo Telewizyjna - dziękuję za reżyserię i piękno montażu  "Część druga" - Zanurzonych w Miłości!"! 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
i Ekipa ZWM
 
Ps. Podobnie jak przy „Części pierwszej” nie wiedziałem - jaki scenariusz przyjęli kolejni twórcy - musiałem im zaufać - cieszę się! 
 
 
Możesz? Udostępni: Część druga
Kochane Ludziska! 
Stan zbiórki od młodzieży z godziny 21.37 dziś 02. 05.2020 to: 98.382 zł/ 105.000 zł 

Za 5 nazwisk samochód!

Dziś (1 maja 2020) ogłaszam „małe typowanie” - tak, jak przy Stadion Młodych: włącz pełnię wiary. Kto pierwszy wymieni, na mojej oficjalnej stronie, „Ksiądz Rafał Jarosiewicz”, w komentarzach 5 osób, którym zaproponowaliśmy udział w "Część 2" klipu - otrzyma mój samochód. Mówię bardzo poważnie, nie jest to żaden fake news.
 
Tym autem jeździliśmy na misje po Europie i świecie. To 8- osobowy bus Renault Traffic. Do obejrzenia na zdjęciu.
 
Co należy zrobić?
1. Polub stronę Ksiądz Rafał Jarosiewicz
2. Wpisz 5 osób – podając imię i nazwisko, tych którym wg Ciebie zaproponowaliśmy udział w klipie: "Część 2". Ich dane zostały zapisane i włożone do koperty, którą otworzymy jutro. Jeśli chcesz, możesz zobaczyć "Część 1" klipu: https://www.facebook.com/100010482880975/posts/1109253769434042/?d=n
3. Udostępnij post u siebie na Facebooku.
Ważne: odpowiedzi umieszczane poza oficjalną stroną Ksiądz Rafał Jarosiewicz, wysyłane na maile czy Messengery, nie będą brane pod uwagę.
 
Komentarze nie związane z typowaniem, a wpisane pod tym postem, tym razem będą usuwane. PROSIMY TYKO O 5 NAZWISK!
Jutro w sobotę, 2 maja 2020 r. o godzinie 21.37 - rozstrzygnięcie!
 

O tym kapłanie, za którego modli się cały świat - na końcu...

Kolejny dzień wytężonej pracy zespołu „Zanurzeni w miłości” i kolejne wieści... Codziennie przekazujemy przynajmniej jeden respirator z dodatkowych 9 zakupionych przez fundację. Dzisiaj respiratory trafiły do Siedlec i Siemiatycz.

Natomiast RESPIRATOR nr 21 - OD MŁODZIEŻY to trudna i wyjątkowa zbiórka!

Ona potrwa ostatecznie do 3 maja! Tego dnia o 21.37 ją zakończymy! Ufam, że damy radę!
Mamy zł 96.901/ 105.000 zł
Codziennie dalej "rozkładamy" w Katedrze upominki! Dziś książka: „Żarty do życia Ewangelią”.
Z rana, o 9.37, na stronie www.zanurzeniwMilosci.pl poddaliśmy 3 kolejne miejscowości, gdzie trafią kolejne 3 z 9 respiratorów! O tym pisaliśmy:

https://www.facebook.com/100010482880975/posts/1111332099226209/?d=n

Ksiądz Rafał Jarosiewicz
i Ekipa ZWM
www.zanurzeniwMilosci.pl


Ps. Dziękuję za gigantyczną modlitwę zanoszoną dziś! Proszę Was dalej - mimo, że on dalej trwa przy swoim - dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych...

2/9

Wczoraj przypomnieliśmy ważną informację, iż jedna z zamożniejszych rodzin z Siedlec przekazała dar materialny na 9 kolejnych respiratorów.
Dziś podajemy drugą miejscowość, która otrzyma respirator (nie licząc 20-stu, na które zbieraliśmy). Kolejny respirator trafi do Siedlec! 

Ksiądz Rafał Jarosiewicz
i Ekipa ZWM
www.zanurzeniwMilosci.pl

Ps. Pytacie, jak będzie wyglądał środek oratorium 24/7, o którym wczoraj pisaliśmy 

 

Siemiatycze...

Wczoraj podaliśmy ważną informację, iż jedna z zamożniejszych rodzin z Siedlec miała tak mocne doświadczenie Pana Boga, że wynikiem tego jest ich dar materialny na 9 kolejnych respiratorów!
Dziś podajemy pierwszą miejscowość (z trzech), którą wytypowali, i która otrzyma respirator: Siemiatycze! 
Ten szpital, z panem dyrektorem sygnalizował nam, jako Fundacja SMS Z NIEBA, potrzebę wsparcia, co z radością - choć w minimalnej formie - możemy zrealizować. 
Do Szpitala przekazujemy też od Fundacji 300 sztuk maseczek.

9 kolejnych respiratorów! Tak! to mega wspaniała wiadomość, która pragnę oznajmić światu!!!

Jedna z zamożniejszych rodzin z Siedlec miała tak mocne doświadczenie Pana Boga, że wynikiem tego jest ich dar materialny na 9 kolejnych respiratorów! 
 
Chociaż jako darczyńcy określili 3 szpitale - którym chcieliby anonimowo przekazać po jednym z respiratorów (będziemy informować na stronie jakie to szpitale i gdzie) - pozostałe 6 przeznaczymy jako www.zanurzeniwMilosci.pl dla placówek wcześniej zgłaszających się do nas jako Fundacja SMS Z NIEBA prosząc o wsparcie! 
 
 
PRZYPOMINAM WCZORAJSZĄ CUDOWNĄ WIEŚĆ ZBIERAJĄC Z MŁODYMI:
News wczoraj  z g. 9.37 ----------------------------------
Decyzja przedłużenia zbiórki przynosi owoce! Biznesmen, reprezentujący jedną z Fundacji (podjęliśmy z Nią większą współpracę - jej nazwa i jaka to będzie współpraca podamy w tygodniu) - poruszył moje serce! Widząc jak młodzież zbiera na respirator postanowił, że Jego Fundacja na koniec obecnego tygodnia - przekaże tyle samo pieniędzy ile jeszcze przez ten tydzień wpłaci młodzież!
 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
i Ekipa ZWM
 
Ps. Rano - godzinę z samej radości (zanim zacząłem brewiarz), leżałem i uwielbiałem Jezusa! Choć nie mam błogosławieństwa na czytanie komentarzy - proponuje: ucieszcie się z nami! W komentarzach uwielbijcie Pana!

Dużo informacji...

Wczoraj zadzwonił do mnie jeden z biznesmenów i zaproponował, że wpłaci potrzebną, brakującą, kwotę do respiratora od młodzieży. Jeśli kogoś oburzy moja decyzja to przepraszam - ale odmówiłem... Chcę, aby to był respirator od młodych! Ten telefon pomógł mi ostatecznie podjąć decyzję, że wydłużam zbiórkę o tydzień! Oczywiście, szukając woli Bożej, poprosiłem o błogosławieństwo i dostałem je na to, z zapewnieniem, że to dobra decyzja! Dodatkowo dzisiaj sam zadzwoniłem do tego biznesmena, ponieważ zaproponowano nam, jako fundacji, uczestnictwo w wyjątkowym projekcie budowy polskich respiratorów!
Jeśli testy przejdą pozytywnie, biznesmen dołoży się do tego projektu, a my rozpoczniemy zbiórkę!
Cel zaś obecnej „zbiórki Młodych” to nie pochwalenie się szybkością, ale radością, że to zbierają Młodzi dla Młodych! 
To respirator od Młodych! 

Dziś kolejna płyta z konferencjami, tak jak robimy to codziennie. Płyta ojca Augustyna Pelanowskiego z czasów, gdy jeszcze miał Imprimatur. 

Także dziś: (25.04.2020) dostałem błogosławieństwo na zrobienie w tym roku kolejnego spotkania Stadion Młodych... - szczegóły (Czy będzie online czy w realu), i jak będzie wyglądał i dopiero po 6 maja! A dziś - zapowiedź! 

Zapraszam też na nową  inicjatywę w mediach społecznościowych! W niej historie osób, które możemy usłyszeć i zobaczyć w na www.jayestem.pl 
Ta ewangelizacja już wkrótce, bo 8 maja będzie mieć kolejną odsłonę. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w przygotowanych specjalnie dla nich konferencjach. Będzie ich osiem. Zachęcamy do wejścia na stronę www.jayestem.pl, korzystania z kanału YouTub JaYestem oraz profilu na FB 


Gość Niedzielny - dziękujemy za Waszą miłość do młodych i opublikowanie materiału na stronie głównej: https://www.youtube.com/watch?v=LBm9fK5l_aE&t=89s


Kochane młode Ludziska! Kończymy dzień z imponującym wynikiem! 84.369 zł /105.000 zł !!!
I pamiętajmy, że dziś (25 kwietnia 2020 r.) przypada jedenasta rocznica święceń biskupich biskupa pomocniczego Krzysztofa Zadarki. Z tej okazji mamy szczególną możliwość, aby podziękować Panu Bogu za dar jego posługi biskupiej w naszej diecezji. Pamiętajmy w wieczornej modlitwie o biskupie Krzysztof Józef Zadarko

 

Ksiądz Rafał Jarosiewicz
I Ekipa ZWM
www.zanurzeniwMilosci.pl

Część pierwsza

Dostaję i już dostałem kolejnych kilkanaście filmików w ramach wsparcia Młodzieży w ich zbiórce! To dla mnie tak ważne, że tylu osobom (z każdego powołania i zawodu) zależy, aby młodzi zebrali na respirator! To ich dar za Lednicę! To ich zbiórka! 
Tomasz Malara i Ekipo Telewizyjna - dziękuję za reżyserię i piękno montażu  "Część pierwsza" - Zanurzonych w Miłości! Czekamy na "Część drugą"! 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
i Ekipa ZWM
 
Ps. Nie wiedziałem - jaki scenariusz przyjęli twórcy - musiałem im zaufać - cieszę się! 
 
 
Możesz? Udostępni: Część pierwsza
Kochane Ludziska! 
Stan zbiórki od młodzieży z godziny 21.37 dziś 24.04.2020 to: 50.328 zł/ 105.000 zł 

Codziennie bezpłatny prezent...

W tym tygodniu szczególnie wspieramy młodzież w ich niesamowitej zbiórce: 

https://www.tvp.info/…/mlodzi-z-zanurzonych-w-milosci-zbier…

To wsparcie dokonuje się w rożny sposób. Jako Fundacja SMS Z NIEBA codziennie (przez ten tydzień) w Katedrze Koszalińskiej „wykładamy” bezpłatny prezent dla młodych (inni też mogą brać). Są to płyty, książki, czasopisma. Każdy kto chce może przyjść i zabrać dla siebie drobny upominek! 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
i Ekipa ZWM
www.zanurzeniwMilosci.pl

Już były:

 Książeczka o wierze

 Płyta DVD z filmem Największy z Cudów

 Modlitwa św. Charbela 

DVD Rekolekcje z ks. Dr Johnem Bashoborą w Słupsku

 

Kochani, to wielki zaszczyt...

Na obecną chwilę zabraliśmy na respiratory 2 mln 132 tys 132 zł! Kochani to wielki zaszczyt móc uczestniczyć w takim dziele! Dziękuje Bogu za każdą i każdego z Was!
Prawie cała kwota już dotarła do szpitali i zakup respiratorów jest realizowany na naszych oczach! Weryfikujemy wszystko i czuwamy z Caritas poszczególnych diecezji nad prawidłowym zakupem urządzeń.

Dziękujemy również za darowizny na pozostałą działalność Fundacji,  m.in. maseczki do szpitali, telefon zaufania z pomocą psychologiczną czy dostarczanie treści duchowych do ponad 150 tysięcy odbiorców przez Aplikację SMS z Nieba.
I tak wpłynęło do nas:
luty 2020 r. – 2.942 zł
marzec 2020 r. - 10.579 zł


Za każdy „wdowi grosz”, dziesięcinę lub jałmużnę - niech Jezus wynagrodzi - tak jak powiedział w Swoim Słowie! (Mt 6,4)
ks. Rafał Jarosiewicz

Dziś tworzymy program do TV o zbiórce z Młodzieżą!

Każde spotkanie na polach Lednicy to okazja do refleksji. Zbierając z młodzieżą w tym tygodniu, aby podziękować za te wielotysięczne rekolekcje - przygotowujemy kilkuminutowy materiał do TVP. Jutro będzie dostępny w linku! To mała pomoc, jeśli ktoś nie trafi na emisję na żywo! 

Robię clip

Rozsyłam po artystach poniższy tekst, a tu dzwoni Maleo (Darek Malejonek). Przypadek? Tak, bo "przypadek" to świeckie imię Ducha Świętego.
Robię clip w którym zachęcam młodzież do akcji charytatywnej! Potrzebuję Twoje 15 sekund! Jesteś artystą, celebrytą, dziennikarzem, rozpoznawalnym człowiekiem jakiegokolwiek zawodu i powołania, a zależy Ci na młodzieży... 

Młodzieży! A może lepiej - Młodzi Gniewni! 100% na Respirator od Was!

Ten, CAŁY, tydzień zbieramy, jako Fundacja SMS Z NIEBA razem z Duszpasterstwem Młodzieży diecezji koszalińsko - kołobrzeskiej na respirator od WAS!

Tak! Staliście się inspiracją tej zbiórki! Dzięki za "cudny pomysł"!

Zakończona 20sta zbiórka, Jasło dostanie respirator

Dziś o godz. 9:03 zakończyliśmy zbiórkę na Jasło. 

Kolejna zbiórka w Niedzielę Miłosierdzia, czyli już jutro. O godz. 12:00 wystartuje zbiórka o bardzo szczególnym charakterze.

Pozdrawiamy serdecznie

Ekipa ZWM

Nowy projekt

Szczegóły nowego projektu w ramach "Zanurzeniwmilosci.pl" w materiale video. Zapraszamy do obejrzenia.

Zbiórka na Płock: ZAKOŃCZONA

Kochani, 

o godz. 8:33 zakończyliśmy zbiórkę na Płock i tym samym rozpoczynamy kolejną, już 20stą. Tym razem zbieramy na Szpital w Jaśle (woj. podkarpackie).

 

Organizator

Fundacja SMS z Nieba

ul. Bolesława Chrobrego 7
75 - 063 Koszalin

 

Biuro projektu ZWM

 

 • Joanna Mrozik
  biuro fundacji
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 • Leszek Tarasewicz
  IT
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłaty na respiratory

konto do wpłat:
38 1090 1711 0000 0001 4276 4188
tytuł wpłaty:
Darowizna na RESPIRATORY
odbiorca:

Fundacja SMS z Nieba
ul. Chrobrego 7
75-063 Koszalin

 

Przelewy zagraniczne:

SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL 38 1090 1711 0000 0001 4276 4188