Posłuchaj audycji!

Zapraszamy do posłuchania audycji o inicjatywie "Biblioteka ozdrowieńców". Za materiał dziękujemy wydawnictwu RTCK.

Audycja dostępna tutaj:

„Naglosnienie wdzięczności” i kilka ważnych wiadomości...

1. Kolejne miejsce z możliwością odbioru książek w projekcie 100x100/100 to:
Parafia pw. Ducha Świętego
ul. Staszica 38
75-903 Koszalin
 
2. Sukcesywnie miejsca 100x100/100 odkrywamy na stronie:
 
3. Podpisujemy umowy w ramach "Biblioteki Ozdrowieńców" i wysyłamy setki książek dla szpitali!
 
4. Podlasie24.pl dziękujemy za "nagłaśnianie wdzięczności" zob.: http://podlasie24.pl//miasto-siedlce/region/mobilny-pomnik-wdziecznosci-w-siedlcach-2e587.html
 
5. Rozsyłamy dalej maseczki i respiratory!
 
6. Już niebawem kolejna odsłona Bibliotek... - zupełnie inna i nowa! 
 
Ks. Rafał Jarosiewicz
 
Ps. Gość Niedzielny - jeszcze raz dziękujemy!
 

Kochani! Dobre newsy!

 1. Książki dla Szpitali - czyli Biblioteka Ozdrowieńców! Pierwszy dzień trwania projektu w ramach Zanurzeni w Miłości i zamówiono 200 książek! Chwała Bogu!

 2. Jedna z autorek (imię i nazwisko podamy wkrótce) chce przekazać część książek swojego autorstwa do szpitali, a ta pozycja wydawnicza będzie szczególnie tam przydatna! 

 3. Zaczynamy tworzyć darmową bazę audiobooków! Do posłuchania zebrane audiobooki będą docelowo na stronie www.zanurzeniwMilosci.pl

 4. Pierwszy dziś wrzuciliśmy na You Tube. „Miłość chodzi po Woodstocku” - myślę, że dla wielu znana pozycja.

 

 Już znamy następne miejscowości, gdzie trafią kolejne respiratory z naszej zbiórki - podamy to jutro koło południa. 
Ksiądz Rafał Jarosiewicz
i Ekipa ZWM

12.000 książek dla szpitali - Biblioteka Ozdrowieńców

3 maja, godz. 21:37 - startujemy z inicjatywą "BIBLIOTEKA OZDROWIEŃCÓW", w ramach której chcemy dostarczać wartościowe książki dla pacjentów placówek objętych całodobową opieką.

Celem akcji "Biblioteka Ozdrowieńców" jest dostarczenie darmowych wartościowych książek dla pacjentów szpitali i innych placówek z całodobową opieką. 

Czas pobytu w szpitalu może być nie tylko czasem wychodzenia z choroby, ale też czasem rozwoju duchowego, czasem w którym dobra książka pomoże na nowo odkrywać wartość osoby, odzyskać nadzieję i radość z życia - pomimo przeżywanych problemów, pomimo choroby.

Książki, które będziemy dystrybuować mają być nie tyle rozrywką co strawą duchową. Ufamy, że książki te będą dawały motywację, będą stawiały ważne pytania, będą pokazywały, że jest nadzieja nawet wtedy kiedy z perspektywy czysto ludzkiej wygląda że jej nie już ma.

 

🔴 Ważne!

🔴 Ważne!

Użyte zdjęcia w na stronie www oraz na zrzutce w sliderze (u góry strony) zrobione są w przychodni przerobionej na szpital - do którego wyślemy drugi pakiet sprzętu na który obecnie zbieramy. 

Sprzęt medyczny już drodze

Sprzęt medyczny już drodze

Kochani

Pierwszy pakiet sprzętu zamówionego z zagranicy sprzętu jest już w drodze do Polski. Jeszcze kwestia odprawy celnej i dotrze do siedziby Fundacji. Stąd transportem Caritas diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej wyruszy na Ukrainę.

Zbieramy dalej!

100% wpłat

100% wpłat

Kochani! 

Przypominamy, 100% wpłat tu zebranych na zrzutce przeznaczonych jest na sprzęt medyczny tak bardzo potrzebny na Ukrainie. Czyli obecna kwota: 66 055 zł (oraz kolejne wpłaty) w całości bez pomniejszania nawet o złotówkę idą na ten cel. 

🔴 Pilne: Co z kwotą ponad to co chcieliśmy zebrać?

🔴 Pilne: Co z kwotą ponad to co chcieliśmy zebrać?

Trzymamy się ustaleń z początku zrzutki czyli: 

„Pierwszym celem zrzutki był zakup powyższego pakietu sprzętu medycznego (52 550 zł - i na to nazbieraliśmy) oraz dostarczenie go do szpitala w Tarnopolu (- to jest w trakcie realizacji).

Natomiast zrzutka będzie trwała dalej i z kolejnych kwot realizowane będą dalsze zakupy sprzętu, które wysyłane będą kolejnymi transportami na Ukrainę”.

Kochani dziękujemy!

Kochani dziękujemy!

W dziesiąty dzień zbiórki zrealizowaliśmy pierwszy cel! 56 205 zł 

To absolutny sukces! Ponad 106% 

Mamy na początku dnia (28.03.2022)

56 205 zł z 52 550 zł

Dziękujemy mediom za nagłaśnianie inicjatywy!

Dziękujemy mediom za nagłaśnianie inicjatywy!

Oprócz naszych kanałów komunikacyjnych wspierają nas w ukazaniu pilnych potrzeb w Ukraińskim szpitalu (Tarnopol) m.in.:
 1. Onet 
 2. TVP
 3. TVP 3
 4. Gość Niedzielny 
 5. Polskie Radio Koszalin 
 6. Misyjne.pl
 7. eKAI 

Oczywiście zbiórka w ramach inicjatywy Zanurzeni w Miłości 2.0 - trwa nadal! 

Wspierajmy sercem i modlitwą Ukrainę

Wspierajmy sercem i modlitwą Ukrainę

Wspierajmy sercem i modlitwą Ukrainę...
Dziś potrzeba pełnej mobilizacji na każdej płaszczyźnie. Podejmijmy post i modlitwę!

Inicjatywa pomocy specjalistycznej dla Ukrainy

Inicjatywa pomocy specjalistycznej dla Ukrainy

Trwa przygotowywanie nowej inicjatywy charytatywnej na specjalistyczny sprzęt pilnie potrzebny poszkodowanym przebywającym w szpitalach na Ukrainie.

Cała zebrana kwota zostanie przekazana na zakup niezbędnych stabilizatorów zewnętrznych i urządzeń podciśnieniowych, które zostaną przewiezione, w konwoju humanitarnym, bezpośrednio na miejsce do szpitala w Tarnopolu.

Współpraca...

Współpraca...

Mobilne Oratorium Uwielbienia (kaplica na kółkach) to dobre miejsce, aby przypominać o wartościach promowanych w inicjatywie "Zanurzeni w Miłości"! Na jednej z zewnętrznych powierzchni pojazdu - umieściliśmy oznaczenie ukazujące naszą współpracę. Dziękujemy za zaangażowanie i podpowiadane pomysły, aby dobro mogło się "rozrastać".

100x100/100

100x100/100

Kochane Ludziska!

Cieszymy się, że kolejne parafie dołączają do jednej z inicjatyw tu promowanych a objętych patronatem zanurzeni w miłości!

100x100/100 ma kolejne miejsca w Polsce gdzie można odebrać darmowe książki! Zapraszamy: link

Przypomnienie o inicjatywie M.P.W.

Przypomnienie o inicjatywie M.P.W.

Jeden z Mobilnych Konfesjonałów (najstarszy - 25 letni bus) jest obecnie także "Mobilnym Pomnikiem Wdzięczności" - (M.P.W.). 

Przez ustawienie "Mobilnego Pomnika Wdzięczności" symbolicznie dziękujemy, jako Fundacja SMS z Nieba, wraz z Caritas współpracującymi przy inicjatywie, za wspólną zbiórkę na sprzęt do szpitali. Zakupiliśmy 46 respiratorów.

Postawiony i widoczny w danej miejscowości pojazd (jeśli nie pełni w danej chwili funkcji konfesjonału) ma przypomnieć każdemu, kto zaangażował się w inicjatywę "Zanurzeni w Miłości", że razem mogliśmy zrobić tak wiele dla jego miasta lub miasteczka.

To 25-letnie auto służy ciagle, jako Mobilny Konfesjonał. Jednak obecnie jest także "Mobilnym pomnikiem wdzięczności", który pojawia się w miastach, gdzie trafiły respiratory w ramach Inicjatywy "Zanurzeni w Miłości". 

Kolejny audiobook

Kolejny audiobook

Z radością przekazujemy Wam kolejną płytę w formie audiobooka dotyczącą sakramentu pokuty i pojednania. Wielu spośród Was oczekiwało, że materiał, który był dodatkiem do wielu czasopism i gazet w końcu zostanie "wpuszczony" do sieci. Cieszymy się, że możemy się nim z Wami podzielić.

https://www.zanurzeniwmilosci.pl/audiobooki

Ks. Rafał Jarosiewicz & ekipa Zanurzeni w Miłości

Nasze kanały na youtube

Nasze kanały na youtube

Kochani, jeden z projektów prowadzonych przez fundację na youtubie, który codziennie, od poniedziałku do piątku, z rozważaniem Słowa prowadzi nasz kolega Krzysztof Waszczuk zmienia nazwę z kochaj.my na SMS Z NIEBA TV.

Natomiast dawny kanał SMS Z NIEBA TV zostanie prywatnym kanałem ks. Ra

Kilka słów o respiratorach podczas audycji w Radio Poznań

Kilka słów o respiratorach podczas audycji w Radio Poznań

Tam, gdzie jest to możliwe staramy się, jako fundacja SMS Z NIEBA, ukazywać jedną z wielu naszych inicjatyw, jaką jest akcja „Zanurzeni w miłości”.

Choć audycja nie dotyczyła dokładnie respiratorów, to trudno nie wspomnieć lokalnej społeczności, do której emitowany jest sygnał radiowy, o tysiącach otwartych serc.

Porcja świeżych informacji

Porcja świeżych informacji

Kochani

W związku z zakupem przez fundację kolejnych respiratorów transportowych, przygotowujemy umowy oraz sprzęt do przekazania dla sześciu kolejnych szpitali.

Pomimo, że na razie przekazaliśmy 40 respiratorów, informujemy Was o tych zakupionych sześciu, a jeszcze nieprzekazanych.

ks. Rafał Jarosiewicz & Ekipa ZwM

Kolejne pięć respiratorów

Kolejne pięć respiratorów

W ramach inicjatywy „Zanurzeni w miłości”, w której kupowaliśmy respiratory do polskich szpitali, prawie wszystkie placówki już się z nami rozliczyły, zakupując sprzęt medyczny do ratowania ludzi. Zostały też zwrócone „końcówki” z dokonanych zakupów, np. gdy respirator kosztował 97 tys. zł, szpital zwrócił nam na konto 7 tys. zł.

Organizator

Fundacja SMS z Nieba

ul. Bolesława Chrobrego 7
75 - 063 Koszalin

BIURO PROJEKTU ZWM